Bestuur 2020-2021

Secretaris

mr. mw. Y.E.M (Yara) Goessens
Stellicher Advocaten
Sickeszplein 1
6821 HV Arnhem
T: 026 377 7111
E: y.goessens@stellicher.nl

Vice-voorzitter

mw. mr. J. (Julie) Gilleit
DAAN Advocaten
Koningstraat 27-2,
6811 DG Arnhem
T: 088 322 6000
E :julie@daanlegal.nl

Voorzitter

mr. L. (Lotte) te Linde
Dirkzwager legal & tax
Velperweg 1
6824 BZ Arnhem (tevens postadres)
T: 026 353 83 94
F: 026 242 41 11
E: telinde@dirkzwager.nl

Penningmeester

mr. T.S. (Tom) Weijers
Wiggers Faber N.V.
Mercurion 20 l
6903 PZ Zevenaar
T: 0316 52 77 52
F: 0316 52 53 40
E: weijers@wiggersfaber.nl

Algemeen Bestuurslid (portefeuillehouder commissies)

mr. T.T.P. (Thijs) van Tilburg
Nysingh Advocaten
Vosselmanstraat 1
7311 CL Apeldoorn
T: 088 752 0000
E: thijs.vantilburg@nysingh.nl

Algemeen Bestuurslid (portefeuillehouder pleitoefeningen)

Mr. D.F. (Daan) Linnartz
Vangoud Advocaten
Velperplein 23-25
6811 AH Arnhem
T: 026 443 5020
E: daan@vangoud.nl

Agenda

Contact

Contactgegevens:
Vereniging De Jonge Balie te Gelderland
t.a.v. mw. mr. Y. Goessens (secretaris)
Stellicher

Sickeszplein 1
6821 HV Arnhem
T 026 3777 111
E: secretaris@jongebaliegelderland.nl
Bankrekeningnummer: NL92 ABNA 048.75.71.150 t.n.v.
Vereniging de Jonge Balie te Gelderland