Bestuur 2018-2019

Voorzitter

mr. L.C.M. Veerbeek (Lisanne)
Poelmann van den Broek Advocaten
Postbus 1126
6501 BC Nijmegen
T: 024 381 08 10
F: 024 381 08 20
E: l.veerbeek@pvdb.nl

Vice-voorzitter

mr. K. Schopman (Kimberly)
FENK Advocaten
Postbus 877
7301 BC Apeldoorn
T: 088  2009 320
F: -
E: schopman@fenk.nl

Secretaris

mr. drs. E.M. Schutte (Eva)
DAAN Advocatuur & Notariaat
Koningstraat 27 - 2
6811 DG Arnhem (tevens postadres)
T: 088 3226 000
F: 088 3226 001
E: eva@daanlegal.nl

Penningmeester

mr. S. Effting (Steven)
Dirkzwager Advocaten
Postbus 55
6500 AB Nijmegen
T: 024 381 31 38
F: 024 360 28 55
E: effting@dirkzwager.nl

Algemeen Bestuurslid (portefeuillehouder commissies)

mr. C. J. (Casper) ter Hoek
Vangoud Advocaten
Postbus 91
6800 AB Arnhem
T: 026 443 50 20
F: 026 443 24 62
E: casper@vangoud.nl

Algemeen Lid (portefeuillehouder pleitoefeningen)

mr. M.W.H.M. Janssen (Mélanie)
REX Advocaten
Postbus 71
6800 AB Wijchen
T: 024 648 72 40
F: 024 641 99 76
E: m.janssen@rex-advocaten.nl

Agenda

Contact

Contactgegevens:
Vereniging De Jonge Balie te Gelderland
t.a.v. mw. mr. Y. Goessens (secretaris)
Stellicher

Sickeszplein 1
6821 HV Arnhem
T 026 3777 111
E: secretaris@jongebaliegelderland.nl
Bankrekeningnummer: NL92 ABNA 048.75.71.150 t.n.v.
Vereniging de Jonge Balie te Gelderland